Balonda Evlenme Teklifi

Her insanın hayatını adamak istediği biri vardır elbet. Bir ömürü birlikte geçireceği, iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta birlikte olmaya söz verdiği biri vardır. Tanımak için, uygun kişi olduğunu görmek için, birlikte vakit geçirmek için bolca zamanınız var.

Birlikte içtiğiniz bir kahve, izlediğiniz bir film, dinlediğiniz bir şarkı, hatta yaptığınız kavgalar dahi sizi yolun sonunda bir teklife götürmek için yaşanan olaylardır.
Herşey birlikte yaşanırken, bu noktada böyle büyük bir teklif bir anda erkeklerin omuzlarına yüklenir. Çünkü diz çökmesi beklenen, büyük afişler astırması istenen, çiçeklerle gelmesi ve tüm geceyi kağıda yazdığı evlenme teklifi notunu ezberlemekle geçirdikten sonra bu yazıyı unutmadan sevdiği kadının gözlerine bakarak tekrar etmesi gereken erkeklerdir.

Kadınların erkeklerden farklı düşündüğünü unutmayın. Erkekler sonuç odaklı, kadınlar ayrıntı odaklı düşünür.
Erkekler için nasıl olduğunun önemi yoktur. Olması yeterlidir. Ama kadınlar için 3n kuralı geçerlidir. Peki nedir bu 3n?

Rezervasyon Yaptır Hemen Ara Diğer Kapadokya Turları »

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Detaylar

– 10 veya 20 Kişilik Küçük Sepetlerde Uçuş
– Pankart (Talebe Bağlı Üzerine Yazı)
– Buket Çiçek
– Kalp Şeklinde Pasta (Özel Yazılı)
– Kemancı (Ek Ücrete Tabidir/İsteğe bağlı)

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Dâhil Olan Hizmetler

– Konakladığınız Otelden Gidiş – Dönüş Transfer Hizmeti
– Balon Firmamızda Kahvaltı
– Uçuş Bitiminde Şampanya Kutlaması
– İsme Özel İmzalı Uçuş Sertifikası
– Uçuş Sigortası

Nerede? Nezaman? Nasıl?

Evlenme teklifinin öneminden bahsetmemize gerek yok. Bizim bahsetmek istediğimiz diğer önemli şey, evlenme teklifinin sunumu. SizeKapadokya’da hafızalarınıza kazınacak, torunlarınıza anlatabileceğiniz türden, 3n kurallarının ötesinde bir evlenme teklifi fırsatı sunuyoruz.
Kapadokya’nın anlatmakla bitmeyecek güzelliklerinden daha önce bu yazımızda bahsetmiştik. Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi ile sizler için balon turunu ve rüya gibi bir evlenme teklifini biraraya getirdik.Kapadokyada balonda evlenme teklifine kadınların 3n kuralının etkisiz kaldığını göreceksiniz.

Nerede? Nezaman? Nasıl?

Kapadokya gibi eşsiz, fantastik, akıllara durgunluk veren bir yerde, doğası gereği zaten yeterince büyüleyici değilmiş gibi, parlak sarı ve turuncu tonları ahenkle dans ederken romantizmin yeniden kalıba vurulduğu gün doğumunda.

Nasıl sorusunu unutmadık. Ama ne yazarsak yazalım bu sorunun karşılığını veremeyecek. Ne yazarsak yazalım Kapadokya Balonda Evlenme Teklifi ile hayatlarını birleştirmek için adım atan çiftlerimizin duygularını size anlatmaya yetmeyecek. Nafile çabamız odur ki; sizin bu tarifi mümkün olmayan anları yaşamanız.
Kapadokya balonda evlenme teklifini bir düşünün. Bulutların üzerinde. Gün doğumunda. Balonla süzülürken özgürlüğün en doğal halinde. Güneşin ve hatta dünyanın ilk defa gördüğünüz farklı açılarında. Dünyanın en uçuk, en farklı doğasında. Biri romantik mi dedi?
Sizide Evlenme Teklifi’nin Everestine Bekliyoruz.